پروژه وب

فروش قالب پروژه وب

قالب پروژه وب
 
قالب های پروژه وب روش مهمی برای کسب در امد زایی است
فري لنسينگ همانطور که در مقدمه بيان شد ، انجام کار يا پروژه اي معين ، توسط شخصي که حضور فيزيکي ندارد ، يعني فردي که در موقعيت مکاني دور و به صورت غير حضوري قرار است پروژه اي را به اتمام برساند ، اطلاق مي شود که در اکثر مواقع پاره وقت و يا تمام وقت است.
فري لنسر هم به همان شخص انجام دهنده پروژه مي گويند ، در واقع فري لنسر پيمانکار مجازي پروژه هاست.
پروژه هايي که فري لنسر انجام ميدهد محدود به زمان محدودي است ، يعني فري لنسر براي انجام کار خاص در بازه ي زماني کوتاه و تعيين شده به صورت موقت استخدام مي شود تا آن پروژه را به انجام برساند در واقع فري لنسر فردي است که خود اشتغالي مي کند و تعهد طولاني مدت به شرکت و کارفرماي خود ندارد.
 

 
محبوبيت فريلنيسنگ افزايش چشمگيري داشته است !
در چند سال اخير بحث فري لنسينگ (Freelancing) خصوصا در ايران خودمون به شدت داغ شده است ، در اين تاپيک قصد داريم در مورد مزايا فريلنسينگ صحبت کنيم.
 
طبق آماري که از تحقيقات جامعه ي آماري افراد شاغل در ايالات متحده آمريکا به دست آمده است در سال 2005 نزديک به 10 ميليون از جمعيت اين کشور مشغول به انجام فريلنسنگ هستند.
يکي ديگر از دلايلي که باعث شده آمار فريلنسينگ رشد چشمگيري کند ، متنوع بودن موضوعات پروژه هاست ، يعني در هر زمينه اي از طراحي لوگو ، توليد محتوا ، برنامه نويسي گرفته تا مترجمي و بازاريابي را شامل ميشود.
 

 
مزاياي فريلنسينگ از ديد کارفرما يا سازمان :
1. صرفه جويي در هزينه هاي شرکت
انجام کار توسط کارمندان شرکت در محل کار ، متضمن هزينه هاي مختلفي چون هزينه رفت و آمد ، هزينه اجاره ساختمان ، هزينه خريد ابزار آلات کار نظير لپ تاپ ، اينترنت و تجهيزات و ... مي باشد به همين علت است که سازمان هايي اين متد را براي انجام پروژه هايشان انتخاب مي کنند.
2. افزايش بازدهي انجام کار
تحقيقات نشان داده انجام پروژه به صورت دور کاري ، نسبت به نزديک کاري يا همان کار حضوري 40 درصد بهينه تر مي باشد که دليل آن را مي توان در ارتباطات محيط کار جستجو کرد ؛ فري لنسر معمولا شخص تنهاست و بيشتر تمرکز خود را براي به انجام رسانيدن کارش صرف ميکند ولي کارمندان يک سازمان به علت اين که در جايي کنار هم جمع هستند ، ممکن است نا خواسته در مورد مسائل مختلف زندگي خود و ... صحبت کنند و کمي از انجام وظيفه خود دور شوند.
3. کار به کاردون داده ميشود
يکي از مهمترين دلايل برتري فريلنسينگ همين مورد است. مکانيسم انجام پروژه ها به صورت فري لنسينگ ، ايجاد پروژه توسط کارفرما و دريافت ليستي از پيشنهادات فري لنسر هاست که با هم در حال رقابت هستند. کارفرما مي تواند بهترين گزينه از نظر قيمت و کيفيت را انتخاب کند . نکته اي که بايد کارفرما آن را در نظر بگيرد ، سوابق فري لنسر است ، به اين صورت که الويت انتخاب او ، فردي متخصص داراي رزومه قوي با نمونه کار هاي فراوان باشد تا پروژه به بهترين نتيجه ي ممکن برسد.
(کارفرما) چطور پروژه درج کنم ؟ (فري لنسر) چطور کسب درآمد کنم؟
 
اگر صاحب کسب و کاريد و علاقه مند به برونسپاري کارهايتان توسط فري لنسر ها هستيد
 مي توانيد از سايت هاي آنلاين چون پونيشا ، انجام ميدم و پروژه وب استفاده کنيد.
اگر هم دوست داشتيد سايتي مشابه سايت هاي ديگر داشته باشيد ، ميتوانيد از قالب ها و اسکريپت هاي برنامه نويسي شده اختصاصي استفاده کنيد. پيشنهاد ما : فروش قالب پروژه وب
 
 
منبع : 
http://projectweb.ir